5 listopada 2021 r. uczniowie naszej szkoły świętowali Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. W klasach młodszych były gry interaktywne i zabawy. Odbyły się pogadanki o ulubionych bajkowych bohaterach, w klasach 1A i 1C powstały przepiękne bajkowe maski. Chętni uczniowie przebierali się za swoje ulubione postacie z bajek. Uczniowie klasy 1B rozwiązywali zadania, w których można było wykazać się wiedzą o bohaterach najpopularniejszych bajek. Kodowali i tworzyli prace plastyczne. Uczniowie z klasy 2C słuchali bajek podczas lekcji w bibliotece. W klasach starszych na godzinach wychowawczych odbyły się prelekcje ulubionych bajek, a na korytarzach również można było spotkać przebranych uczniów. Był to magiczny dzień, pełen zabawy i śmiechu.